Zaniedbałam ostatnio wiadomości z kraju i zagranicy. Nadrabiam więc zaległości. Onet informuje o mającym się odbyć spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Dudą. Zgrzytnęło. To chyba prezydent powinien być wymieniony jako pierwszy, a nie szeregowy poseł. To Andrzej Duda jest łaskaw spotkać się z posłem Jarosławem Kaczyńskim, a nie odwrotnie.

Dziś rozpoczął swoją wizytę w Polsce premier Viktor Orban, powitała go premierka Szydło, ale to nieistotne, bo ważniejsze będzie spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. To że pan Kaczyński ważniejszy jest od prezydenta, premierki i innych osobistości wie cała Polska. Jako osoba praktyczna zastanawiam się, po co nam prezydent, premier, marszałkowie sejmu, ba nawet cały sejm, skoro Polską rządzi niepodzielnie jeden człowiek. Gdyby zlikwidować wymienione urzędy i piastowane stanowiska, mielibyśmy niebywałe oszczędności. Jarosław Kaczyński jest samotny, na baby nie lata, samochodu nie prowadzi, na zagraniczne wojaże się nie wybiera ze strachu przed obcymi i zarazkami, mieszka „na miejscu”, więc odpadną koszty podróży, samochody BOR będą bezpieczne. Utrzymanie jednego tak skromnego człowieka to nieduży wydatek w stosunku do obecnego. Utrzymujemy zgraję nierobów, partaczy i nieudaczników. Po co? Jeden człowiek wystarczy. Zna się na wszystkim, wie wszystko, decyduje, urządza nam kraj według własnego widzimisię. Że nie wszystkim z nim po drodze? Trudno.

Z innych wiadomości – Pamela Anderson w czarnym kombinezonie. Bez stanika! No naprawdę grubo. Koniecznie trzeba o tym pisać na pierwszej stronie, bo to news nad newsy.

Paulina Krupińska na uroczym zdjęciu z synem. Nie wiem, kto to Paulina Krupińska.

Na Fb wysyp grzybów i dzieci.

Na Wirtualnej ostrzeżenie – nie wrzucajcie woreczka z kaszą do wody. Nie wrzucam, po takim gotowaniu kasza cuchnie plastikiem.

W sporcie Nawałka powołuje, nie doczytałam kogo, nie mój temat.

Na Pudlu – Ewa Farna wzięła ślub. To był podobno „najpiękniejszy dzień” z ich życia. Gratuluję i gwarantuję, że dzień rozwodu bywa jeszcze piękniejszy.

Jutro znowu zajrzę na portale. Może znajdę coś naprawdę inspirującego.

Udostępnij na..