Arcybiskup Marek Jędraszewski nazywa morderczą czerwoną zarazą walczących z biciem kobiet,  zwolenników in vitro, popierających prawa transseksualistów. Życzę mu, aby w drugim życiu był bitą, transseksualną, bezdzietną kobietą.

Wiceminister Zieliński jak tylko dostał trochę władzy nie potrafi samodzielnie przejść przez jezdnię, ani utrzymać parasola. Jak tak niesamodzielny człowiek może być wiceministrem?

Minister Szyszko wycina puszczę, poluje na biedne zwierzęta i uważa, że tak czynić trzeba, bo przyroda tego potrzebuje.  Zdecydowanie przyroda potrzebuje innego ministra po zapłaceniu przez Szyszkę 100 tysięcy kary dziennie za nieprawną wycinkę.

Minister Macierewicz skarży się w Kanadzie na przygotowania Rosji do wojny z Polską. Minister pragnie wojny, stanie na barykadach i własną piersią obroni ojczyznę, bo wielkim patriotą jest.

Ksiądz Boniecki znowu ma zakaz wypowiadania się, bo wraz z księdzem Lemańskim i biskupem Pieronkiem są jedynymi osobami myślącymi w całym polskim kościele i robi złą robotę. Każdy z hierarchów kościelnych na ich tle okazuje się skończonym idiotą.

Donald Tusk pisze na twitterze o zagrożeniu jakim jest PiS dla praworządności Polski. Rządzący oburzeni. Czym?  Przecież dobrze to wiemy, nic odkrywczego nie powiedział.

Minister Błaszczak nie widział nic groźnego na marszach narodowców, jest z nich bardzo zadowolony. Proponuję ministrowi dobrego okulistę, laryngologa dla przepłukania uszu i spacer z narodowcami. Tylko musi ubrać kominiarkę, żeby racami nie spalili mu włosów.

Premier Szydło wypowiadała się, że Polska jest krajem, któremu zależy, by Unia się rozwijała. Zapomniała dodać, że bez nas, bo my pod przywództwem rządów PiS zrobiliśmy obrót i idziemy w przeciwną stronę.

Warszawskie kuratorium ma nowy konkurs dla młodzieży. Dzieci uczą się kto walczył o wolną Polskę w czasach komunizmu. Oczywiście Kaczyński Lech i Macierewicz, nie ma słowa o Wałęsie, Mazowieckim i Kuroniu. Taka zmiana, „dobra zmiana”. Pytanie dla kogo?

Udostępnij na..